Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

Комплексний план просторового розвитку

Фото без опису

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП РОЗРОБЛЕННЯ

У грудні 2021 року на виконання вимог чинного законодавства Любешівською селищною радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної територіальної громади Камінь-Каширського району Волинської області (Переглянути Рішення №18/16 від 23.12.2021зміни до Рішення від 1.02.2023).

 

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

Порядком передбачено виділення підготовчого, основного та завершального етапів в процедурі розроблення комплексного плану.

Підготовчий етап було розпочато в грудні 2021 року. Головне завдання підготовчого етапу полягає у формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

В рамках підготовчого етапу у період з 31 грудня 2021 року по 25 січня 2022 року було проведено збір пропозицій до розроблення Комплексного плану від усіх зацікавлених як фізичних, так і юридичних осіб (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1640944319). 

Також було проведено збір заяв на участь у Робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1640944126) та затверджено її персональний склад (Рішення виконкому Любешівської селищної ради від 21 січня 2022 року).

Робочою групою було проведено аналіз умов та потенціалу просторового розвитку території громади, визначено пріоритети довгострокового розвитку, перелік основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади.

Однак введення воєнного стану на деякий час перервало діяльність у цьому напрямку. З розумінням того, що успішний розвиток кожної територіальної громади є запорукою посилення України, забезпечення якомога швидшої перемоги та відбудови, у вересні 2022 року було відновлено процедуру розроблення Комплексного плану.

Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбувалися на території України та безпосередньо на території Любешівської територіальної громади у зв’язку з військовими діями, було оголошено додатковий збір пропозицій громадськості до розроблення Комплексного плану. Пропозиції приймалися у період з 1 до 16 вересня 2022 року (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1662022325).

Надані пропозиції опрацьовано Робочою групою з підготовки Завдання на розроблення Комплексного плану, сформовано та оприлюднено реєстр наданих пропозицій (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1666013682).

Усі напрацьовані Робочою групою пропозиції були винесені на громадське обговорення у форматі стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

З метою залучення якомога ширшого кола зацікавлених сторін завчасно було розміщено повідомлення про проведення стратегічної сесії (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1666614493), додатково про час та місце її проведення (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1667982633), як на сайті, так і в соціальних мережах та місцевих чатах, поширено друковані інформаційні флаєри та постери, розіслано офіційні листи до підприємств та установ із запрошенням до участі у заході.

Стратегічна сесія була проведена 18 листопада 2022 року (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1669124233). За результатами підготовлено протокол стратегічної сесії та опубліковано його для ознайомлення і коментування (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1673858524). Протокол містить усі винесені на обговорення напрацювання Робочої групи та результати проведеної дискусії. До протоколу додано повний відео-запис заходу (https://youtu.be/pT_Rffr0mRo).

Членами Робочої групи було опрацьовано висловлені пропозиції та зауваження до протоколу та підготовлено остаточну редакцію протоколу стратегічної сесії .

Враховуючи результати процедури громадського обговорення, Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної територіальної громади. За поданням Робочої групи Завдання було затверджено Сергієм Фесиком - Начальником Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, визначеного Любешівською селищною радою замовником Комплексного плану.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь