Програма EGAP

Програма EGAP:

два роки партнерства

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge.

У вересні 2021 року, Любешівська громада перемогла у проєкті впровадження цифрових технологій від Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). Це програма міжнародної технічної допомоги, яка першою в Україні розпочала працювати над системним цифровим розвитком держави. Фінансується Програма Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge впродовж 2015-2023 років.

І з початку 2022 року у Любешівській громаді в рамках Програми EGAP розпочалася інтенсивна робота з впровадження цифрової трансформації, яка триває вже два роки поспіль.

Основний фокус на впровадженні цифрових рішень у рамках проекту був зосереджений в Центрі надання адміністративних послуг Любешівської селищної ради. Від проєкту Програми EGAP Любешівський ЦНАП отримав:

МОБІЛЬНУ ВАЛІЗУ ЦНАП ДЛЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Валіза  є своєрідним  повноцінним робочим місцем адміністратора ЦНАПу, і її програмне забезпечення дозволяє адміністратору на виїзді проводити прийом громадян, як на своєму робочому місці.

КАРТРИДЕРИ ДЛЯ ID-КАРТОК ТА ЗЧИТУВАЧІ QR

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВПРОВАДИЛИ IP-ТЕЛЕФОНІЮ

номер телефону – 0332202015

ДЛЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ ЦНАПу ВСТАНОВЛЕНО СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ