Стратегія розвитку

Шановні мешканці громади! Просимо вас долучитися до проведення громадського опитування та взяти участь у розробці   Стратегії розвитку Любешівської селищної ради на 2018-2025 рр., яка стане головним документом громади і  визначатиме пріоритетні напрямки розвитку нашої Любешівщини.

Від вашої активності і небайдужості, шановні жителі громади, залежить майбутній шлях нашого краю!

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Посилання  на анкету для представників бізнесу:

Посилання  на анкету для жителів ОТГ:

Завантажити файл у форматі Word :

Анкета для представників бізнесу:

Анкета для жителів ОТГ:

Окрім електронного опитування, аналогічні анкети на паперових носіях знаходяться у холі адмінприміщення (вул.Незалежності, 53, 1-ий поверх), а також у старост населених пунктів.

Заповнені анкети можна: передати старості вашого населеного пункту, залишити у к. 203 селищної ради. Можна надіслати фото заповнених сторінок анкети на e-mail: otg.develop@gmail.com

Дуже просимо вас відповідати максимально відверто та свідомо, щоб забезпечити достовірність опитування, аби проведена робота таки допомогла нам рухатися у правильному напрямку!

Заздалегідь дякуємо за приділений вами для всієї громади час!