ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

Дата: 31.12.2021 11:46

На виконання чинного законодавства та рішення Любешівської селищної ради від 23.12.2022. №18/16 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної територіальної громади Камінь-Каширського району Волинської області» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Робоча група формується з представників селищної ради, виконавчого комітету селищної ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менш як 5 осіб і не більш як 21 особа, з непарною кількістю членів.

У персональному складі Робочої групи частка членів, що представляють селищну раду та виконавчий орган відповідної селищноїради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа.

До персонального складу Робочої групи має входити принаймні один представник від кожного з населених пунктів Любешівської селищної ради, який не є співробітником виконкому, допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл територіальної громади.

Заяви на включення до Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної ради приймаються з 30.12.2021. по 14.01.2022. за адресою: смт Любешів, вул. Незалежності, 53 (каб.402, 404), або електронною поштою на адресу: lyubeshiv_zem@ukr.net.