ВІДНОВЛЮЄМО РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.09.2022 11:48

Останні пів року стали неочікуваним викликом для нашої громади, як і для всієї України, вимагаючи фокусування на боротьбі з ворогом та безпеці населення. Однак, працюючи на перемогу над ворогом, маємо одночасно планувати свій подальший розвиток, адже успішний розвиток кожної територіальної громади є запорукою посилення України, забезпечення якомога швидшої перемоги та відбудови. Саме тому ми відновлюємо роботу над підготовкою до розроблення Комплексного плану просторового розвитку Любешівської територіальної громади.

У грудні минулого року на виконання вимог чинного законодавства Любешівською селищною радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Любешівської селищної територіальної громади. Протягом січня 2022 р. – лютого 2022 р. було зібрано пропозиції від зацікавлених сторін до розроблення Комплексного плану (https://lubeshivska-gromada.gov.ua/news/1640944319), сформовано Робочу групу (Рішення Виконавчого комітету Любешівської селищної ради від 21 січня 2022 року №1), яка розпочала роботу з підготовки матеріалів для проведення Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбуваються на території України та безпосередньо на території нашої громади у зв’язку з військовими діями, пропонуємо всім зацікавленим як фізичним, так і юридичним особам надати додаткові пропозиції до розроблення Комплексного плану. Термін внесення пропозицій: з 01.09.2022 до 16.09.2022.

Пропозиції можна надавати:

- електронною поштою на адресу: lyubeshiv_zem@ukr.net;

- офіційними листами на адресу: смт Любешів, вул. Незалежності, 53 (каб.402, 404).

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не будуть реєструватися і розглядатися.