Державні закупівлі

Проект схеми організації дорожнього руху на в'їзд і виїзд з території селищного парку в смт Любешів Камінь-Каширського району Волинської області

11:42 19.06.2023

Утримання вуличної-шляхової мережі (поновлення дорожньої розмітки) в смт Любешів, Камінь-Каширського району Волинської області

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства 23.09.2003  № 154, з метою забезпечення безпечних умов руху автотранспорту вулицями селища Любешів, приведення дорожньої розмітки вулиць до належних експлуатаційних нормативів необхідно здійснити закупівлю  наступного обсягу послуг :

14:13 17.05.2023

Послуги благоустрою населених пунктів (послуги бульдозера)

На виконання заходів програми благоустрою населених пунктів Любешівської селищної ради, з метою впорядкування місць видалення відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території селищної ради є необхідність в закупівлі послуг бульдозера  в обсязі 163 машино-годин.

10:21 09.05.2023

Проект організації дорожнього руху по вул. Садова (поблизу закладу загальної середньої освіти "Новоберезичівська початкова школа") в с. Нові Березичі Камінь-Каширського району Волинської області

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства 23.09.2003  № 154, з метою забезпечення безпечних умов руху пішоходів вулицями селища Любешів, приведення покриття тротуару до належних експлуатаційних нормативів необхідно здійснити закупівлю  наступного обсягу послуг :

10:16 08.05.2023

Послуги благоустрою населених пунктів (послуги бульдозера)

На виконання заходів програми благоустрою населених пунктів Любешівської селищної ради, з метою впорядкування місць видалення відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території селищної ради є необхідність в закупівлі послуг бульдозера в обсязі 198 машино-годин.

15:18 20.04.2023

Утримання вулично-шляхової мережі (аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації вибоїн асфальтного покриття) вулиць Незалежності, Свободи, Європейська, Монастирська, Січових Стрільців, Тараса Шевченка, Річкова, Новоселів, Червоного Хреста, Шолохова, В

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства 23.09.2003  № 154, з метою забезпечення безпечних умов руху автотранспорту вулицями селища Любешів, приведення асфальтного покриття вулиць до належних експлуатаційних нормативів необхідно здійснити закупівлю  наступного обсягу послуг :

15:15 14.04.2023

Поточний ремонт тротуару по вул. Незалежності (від вул. Свободи до вул. Л.Українки) в смт. Любешів, Камінь-Каширського району Волинської області

15:13 11.04.2023

Поточний ремонт тротуару по вул. Незалежності (від музичної школи до Любешівського ЗДО №1 "Ясла-садок "Малятко"") в смт. Любешів, Камінь-Каширського району Волинської області

15:10 07.04.2023