Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі "Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вікна, двері)"

Дата: 03.11.2023 15:57

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, 44201, Україна. Волинська область, Камінь-Каширський район, смт. Любешів, вул. Незалежності 53, ЄДРПОУ 42059224; категорія замовника – орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вікна, двері)  (ДК 021:2015 – 44220000-8 Столярні вироби)
  3. Ідентифікатор закупівлі: — UA-2023-11-03-010436-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення належних умов праці працівників, оголошено процедуру “відкриті торги” на закупівлю товару згідно ДК 021:2015 ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби  - Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вікна, двері)

Кількість вікон - 3 шт. кількість дверей –5 шт, які передбачається закупити, визначено відповідно до проведеного огляду технічного стану існуючих вікон. Вікна та двері, які підлягають заміні, вийшли з ладу внаслідок довготривалої експлуатації. Значна частина дерев’яних фрагментів цих вікон  має тріщини або зламані окремі фрагменти, шкарлубини, порушення цілісності. Ці вікна та двері  не підлягають ремонту, фізично зношені, морально застарілі, не підлягають подальшому використанню.

1. Очікувана вартість предмета закупівлі: 185 000,00 грн  з ПДВ.
  2. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі середньої ціни на ринку, шляхом моніторингу ринкових цін на аналогічний товар.

1. Процедура закупівлі:

Застосовується процедури відкритих торгів.