Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

У ЛЮБЕШОВІ ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ОСВІТЯН

Дата: 28.08.2025 15:13
Кількість переглядів: 713

Фото без опису

28 серпня у Любешові відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників громади. Захід об’єднав освітян для підбиття підсумків 2024/2025 навчального року та визначення завдань на 2025/2026. Під час конференції учасники обговорили ключові питання розвитку освіти громади та пріоритети на новий навчальний рік.

У своєму виступі селищний голова Олег Кух подякував педагогам за щоденну працю та побажав успішного й плідного навчального року. Він наголосив на важливості безпеки в громаді та фінансової стабільності вчителів. Водночас очільник громади порушив питання переформатування шкіл, висловивши сподівання, що уряд перегляне норму мінімальної наповнюваності класів у 60 учнів. Такий крок, на його думку, є критично важливим для забезпечення рівного доступу до якісної освіти у малих населених пунктах. Крім того, селищний голова поділився враженнями від відвідування прифронтової громади на Харківщині.

Особливою подією стало вручення Подяки та квітів Зімич Любові Павлівні, директорці Березновільської гімназії, за багаторічну працю та високий професіоналізм. До привітань долучилися колеги та працівники управління гуманітарної політики.

Начальник відділу освіти Василь Ілліч Кух проаналізував роботу минулого року та представив ключові пріоритети на майбутнє. Серед них:

  • підтримання безпечного освітнього середовища
  • оптимізація мережі закладів освіти;
  • трансформація старшої профільної школи;
  • розвиток інклюзії та забезпечення рівного доступу до освіти;
  • цифровізація та модернізація шкільної інфраструктури (харчоблоки, STEM-лабораторії, кабінети «Захист України»);
  • психологічна підтримка дітей і педагогів, впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»;
  • національно-патріотичне виховання, зокрема через участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)».

Попри всі виклики, спричинені воєнним станом, педагоги Любешівщини продовжують свою місію. Ця конференція вкотре підтвердила, що завдяки спільним зусиллям освіта громади не просто виживає, а розвивається, готуючи молоде покоління до життя у вільній і незалежній державі.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь