Любешівська селищна рада територіальної громади
Волинська область, Камінь-Каширський район

КОМПЕНСАЦІЯ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ!!!

Дата: 08.05.2025 16:04
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

 

Любешівський відділ Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості повідомляє роботодавців про можливість отримати компенсацію частини витрат на оплату праці або єдиного внеску.

Для цього потрібно працевлаштувати безробітних, які відносяться до тих категорій, які потребують соціального захисту, а саме:

  • внутрішньо переміщених осіб (ВПО);
  • учасників бойових дій;
  • людей з інвалідністю;
  • молодь;
  • працівників 55+.

Зокрема, бізнес активно користується компенсацією за працевлаштування ВПО. Дана компенсація діє лише в умовах воєнного стану і надається на 3 місяці ( або 6 місяців, якщо ВПО має інвалідність). Розмір – мінімальна зарплата ( зараз 8000 грн.).

Детально про компенсації для роботодавців можна дізнатися в Любешівському відділі Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: вул.Незалежності, 36, селище Любешів або за телефоном: (044)2449475, 0951473561.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь