ГОТОВНІСТЬ ДО ВЕСНЯНИХ ПАВОДКІВ: У ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ
Учора, 12 березня 2025 року, голова громади Олег Кух провів робочу зустріч з керівниками та представниками обласних і районних служб, відповідальних за запобігання надзвичайним ситуаціям. Зустріч була проведена за результатами перевірки стану виконання заходів з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2025 році на території Любешівської селищної ради. У ній взяли участь представники: Головного управління ДСНС України у Волинській області; відділу техногенної безпеки та організації профілактичної роботи УЗНС ГУ ДСНС України у Волинській області; Камінь-Каширського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області; Управління з питань цивільного захисту Волинської ОДА; Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області та інші.
Основні цілі перевірки:
- Надання методичної допомоги керівному складу органів управління та сил щодо порядку дій в умовах льодоходу, повені та паводків.
- Уточнення гідрологічного стану на місцях, стану гідротехнічних споруд та захищеності об'єктів, які можуть потрапити в зони підтоплення.
- Визначення повноти реалізації Плану основних заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків 1 у 2025 році.
Результати перевірки показали, що в Любешівській селищній раді ведеться відповідна організаційна та підготовча робота з реалізації Плану основних заходів. «Ми робимо все можливе, щоб забезпечити безпеку наших мешканців під час весняного водопілля. Підготовка до паводків – в пріоритеті, і ми тісно співпрацюємо з усіма відповідними службами, щоб бути готовими до будь-яких викликів», – наголосив селищний голова Олег Кух.
Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з повенями, паводками та підтопленнями, розроблено Місцевий План реагування сил та засобів, спеціальних служб щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2025 році. План затверджено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Любешівської селищної ради 30 грудня 2024 року. Документ доведено до відповідальних виконавців, і здійснюється контроль за його виконанням. Проведено розрахунок сил і засобів, які будуть залучені до виконання робіт в умовах надзвичайних ситуацій.
Станом на 12 березня 2025 року гідрологічна ситуація в Любешівській громаді є стабільною і контрольованою.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)