4770 ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ УКРАЇНЦІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 11.07.2024 17:11

4 770 - саме стільки внутрішньо переміщених українців звернулися до служби зайнятості у Волинській області від початку повномасштабного вторгнення.

Нині, за сприяння служби, знайшли роботу 1 460 людей. Серед посад, на які працевлаштовані внутрішньо переміщені особи: кухар, швачка, продавець продовольчих товарів, касир, бухгалтер, укладанильник-пакувальник, підсобний робітник, оператор лінії у виробництві харчової продукції та інші.

Ми ж нагадуємо: звернувшись до служби зайнятості ви можете не лише оримати фінансову допомогу на період пошуку роботи, а й нову професію, підвищити кваліфікацію, взяти участь у громадських та суспільно корисних роботах (період проходження яких оплачується і зараховується до страхового стажу) і навіть стати підприємцем, скориставшись програмою "Власна справа".

Можливостей безліч! І ми готові бути з вами на кожному етапі 😊

Приходьте до наших центрів або телефонуйте📞

https://vol.dcz.gov.ua/.../kontakty-volynskogo-oblasnogo... або телефонуйте📞:

📎 Волинський ОЦЗ 044 244 94 69

📎 Луцька філія Волинського обласного центру зайнятості 044 244 94 70

📎 Володимир-Волинська філія Волинського обласного центру зайнятості 044 244 94 71

📎 Камінь-Каширська філія Волинського ОЦЗ ОЦЗ 044 244 94 75

📎 Ковельська філія Волинського ОЦЗ 044 244 94 76