У ШКОЛІ МОЛОДІЖНИХ РАД ЗАВЕРШИЛОСЯ НАВЧАННЯ

Дата: 10.07.2024 14:00

Фото без опису

4 липня 2024 року у Любешівській селищній територіальній громаді Волинської області успішно відбувся заключний тренінг у рамках проєкту “Активна молодь - сильна громада”, організованого громадською організацією Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні. Захід об’єднав 16 учасників, включаючи членів Молодіжної ради, активну молодь громади, представників місцевої влади та громадських активістів.

Тренінг складався з двох важливих блоків. Перший блок був присвячений темі жіночого лідерства та його ролі у сприянні розвитку гендерної рівності. Учасники обговорили сучасний стан гендерної рівності в Україні, основні виклики, з якими стикаються жінки на шляху до лідерства, та принципи фемінізму. Також розглянули світовий досвід у впровадженні гендерних квот та участі жінок у прийнятті рішень.

Другий блок тренінгу був спрямований на дослідження потреб молоді у Любешівській громаді. Учасники провели аналіз результатів цього дослідження, що виявило ключову проблему – недостатню кількість гуртків і клубів для молоді. Це значно обмежує можливості для розвитку та об'єднання молоді за інтересами. Під час сесії «брейнстормінгу» учасники згенерували кілька варіантів розв'язання цієї проблеми і дійшли висновку, що створення молодіжного центру або простору є найбільш реальним та ефективним рішенням.

По завершенні Школи молодіжних рад, команда Молодіжної ради разом із місцевою владою та громадськими активістами планує активно працювати над втіленням цієї ідеї. В планах - створення молодіжного центру, який стане осередком для гуртків та клубів за інтересами, забезпечуючи таким чином можливості для розвитку та самореалізації місцевої молоді.

Якщо ти живеш у Любешівській громаді, тобі від 14 до 35 років та, прочитавши цей пост, у тебе виникло бажання разом з нами творити зміни у своїй громаді – пиши на Фейсбук сторінку Любешівської селищної ради та долучайся до Молодіжної ради.