ПРОДАЖ АЛКОГОЛЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ТА ПРАЦІВНИКАМ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ – ЗАБОРОНЕНИЙ

Дата: 21.06.2024 12:39

Фото без опису

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями!

В умовах воєнного стану на території Волинської обласі введено в дію рішення ради оборони області від 11 червня 2024 року (протокол номер 16 засідання ради  оборони області)  щодо заборони продажу алкогольных напоїв особам, які перебувають в одностроях ЗСУ, інших військових формуваннях України або в правоохоронних органах.

Наголошуємо: продавати алкогольні напої у період запровадження воєнного стану дозволяється ВИКЛЮЧНО цивільному населенню.

Продаж алкоголю в магазинах, торгових точках, закладах громадського харчування людям у військовій формі та у формі правоохоронних органів заборонений!