У ЛЮБЕШОВІ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ГЕРОЇВ ЛЮБЕШІВЩИНИ

Дата: 19.06.2024 11:53

Фото без опису

Третій рік поспіль у Любешові проходить відкритий обласний турнір з боротьби вільної, присвячений пам'яті полеглих Героїв Любешівщини.

Учора, 18 червня, призові місця виборювали 8 команд-учасниць:

Любешів, Луцьк, Володимир, Іваничі Волинської області, Олевськ, Зв'ягель Житомирської області, Рівне та Рокитне Рівненської області.

У змаганнях за підтримки Асоціації спортивної боротьби Волині та Любешівської селищної ради взяли участь юні спортсмени 2009-2013 років народження.

Любешівські борці спортивного клубу «Скіф» під тренуванням Мгера Маргаряна показали хороші результати та посіли призові  місця, здобувши 7 золотих, 5 срібних і 10 бронзових медалей:

І  місце - Дмитро Кравчук, Назар Оласюк, Ілля  Курінчук, Богдан Бубало, Євген Русило, Вадим Томащук, Олеся Мирончук.

ІІ місце - Даня Лопухович, Олександр Кравчук, Тимофій Хомич, Дмитро Трушик, Любов Шитлюк.

ІІІ  місце - Ерік Маргарян, Богдан Веремчук, Тарас Домальчук, Антон Трушик, Нікіта Вальчук, Максим Бубайло, Володимир Борейко, Анастасія Шеметюк, Вікторія Бурцева, Анастасія Бурцева.

Вітаємо любешівську команду призерів з перемогою та дякуємо тренеру Мгеру Маргаряну за професіоналізм, розвиток і популяризацію боротьби вільної у нашій громаді.

Кожен учасник, який виборов призове місце,  був нагороджений медаллю та грамотою Любешівського селищного голови. Окрім того, за вагомий внесок у розвиток боротьби у Волинській області, за розвиток та підтримку спортивного єдиноборства у нашій громаді селищному голові Олегу Куху було вручено подяки  президента Асоціації спортивної боротьби Волині  та від спортивного клубу «Скіф».