ЛЮБЕШІВСЬКА МОЛОДЬ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СЕСІЇ З ПИТАНЬ СПІВПРАЦІ ГРОМАД, ВЛАДИ ТА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

Дата: 16.06.2024 13:39

Фото без опису

14 червня члени Молодіжної ради, яка діє при Любешівському селищному голові, Яна Кушнерук та Наталія Палайда спільно з представниками Любешівської селищної ради взяли участь у практичній сесії для посадових осіб місцевого самоврядування та громадськості територіальних громад. Захід організовано в межах проєкту «Ефективна співпраця громади і народних депутатів України: Волинь в дії».

Тематика сесії присвячена  питанням  партнерства та співпраці між громадою, владою та народними депутатами.  Особлива увага була приділена мобілізації ресурсів та ефективній комунікації з народними обранцями з метою підтримки реалізації місцевих проєктів розвитку та відновлення громад.

Директорка Агенції регіонального розвитку Волині Валерія Гончаренко проінформувала як ефективно комунікувати з народними обранцями з метою підтримки реалізації місцевих проєктів розвитку та відновлення громад. А помічниця народної депутатки України Ірини Констанкевич Анастасія Шишко розповіла учасникам про взаємодію місцевого самоврядування і парламенту в умовах воєнного часу.

Нашу молодь необхідно долучати до всіх важливих процесів, які відбуваються в громаді та державі загалом, щоб стати потужним інструментом впливу на прийняття тих чи інших рішень в органах влади різних рівнів, - переконані  у селищній раді і сподіваються, що ці кроки принесуть реальні результати в недалекому майбутньому.