У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗРОБЛЯЮТЬ МОЛОДІЖНУ СТРАТЕГІЮ

Дата: 10.06.2024 17:41

Фото без опису

7 червня в рамках Проекту «ІМПУЛЬС» було проведено робочу зустріч, на якій обговорили кроки та перспективи розробки Стратегії  розвитку молоді у Любешівській громаді на період з 2024 по 2027 роки. Цей документ буде орієнтований на пошук і впровадження більш ефективних механізмів роботи з місцевою  молоддю.

Щоб сформувати пропозиції до Стратегії  попередньо було проведено опитування серед молоді громади. Воно і вплинуло на формування пріоритетних напрямів молодіжної політики нашого краю.

Модератором обговорення виступила керівниця NGO Great Idea / ГО "Велика Ідея" Людмила Зубарєва. Зокрема, було опрацьовано  оперативні та стратегічні цілі, портрет молоді громади, проблеми та виклики, можливості та перспективи розвитку. Учасники окреслили сильні та слабкі сторони громади у фокусі саме розвитку молоді, визначили актуальні пріоритети молодіжної політики на найближчий час.

Проєкт «ІМПУЛЬС» реалізовує громадська організація Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ в рамках Ініціативи Молодіжний працівник, яка стала можливою завдяки USAID - US Agency for International Development та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні.Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди #USAID та Уряду США.