МОЛОДЬ ЛЮБЕШІВЩИНИ ВЧИЛАСЯ РОЗРОБЛЯТИ ТА ВПРОВАДЖУВАТИ СВОЇ ІДЕЇ
Продовжується реалізація проєкту «ІМПУЛЬС» на Волині, який спрямований на активний розвиток молодіжних працівників та працівниць області.
Учасниками воркшопу під назвою «Можливості для молоді тут і зараз», який днями відбувся на базі Вишнівської громади, були представники Любешівської, Вишнівської та Шацької громад.
Разом із тренером Павлом Мединою учасники розглянули інструменти для розвитку молодіжної сфери та розробили ідеї для впровадження їх у громадах, а також познайомилися із колегами та їхньою діяльністю, обмінялися досвідом.
Навчання для учасників проєкту щодо розбудови та реалізації молодіжної політики в громаді продовжуватиметься.
Нагадуємо, триває набір у Молодіжну раду при Любешівському селищному голові. За додатковою інформацією звертатись у відділ організаційної роботи та інформаційних технологій, каб. 213 Е- mail: lubeshiv_org@ukr.net, тел. 0507616257.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)