У ЛЮБЕШОВІ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 22.03.2024 15:25

Сьогодні, 22 березня, відбулося перше засідання Молодіжної ради при Любешівському селищному голові. Розпочалося воно із хвилини мовчання в пам’ять про Ігоря Корецького, який на минулих Установчих зборах був обраний заступником голови Молодіжної ради.

У порядку денному було окреслено основні напрямки подальшої роботи Молодіжної ради, обрано заступника голови Молодіжної ради. Ним став Сергій Савчук, житель села Витуле. Окрім того, під час засідання молодь внесла ряд змін у Положення про Молодіжну раду при Любешівському селищному голові.

Необхідність внесення змін до Положення зумовлено підписанням селищним головою та ГО «Центр політичних студій» Меморандуму про співробітництво у впровадженні молодіжної політики на рівні громади в рамках реалізації проєкту «Активна молодь – сильна громада» та з метою більшого залучення молоді Любешівщини до вирішення питань соціально-економічного та культурного життя нашої громади.

Нагадаємо, у березні місяці цього року Любешівська селищна рада стала однією з переможців конкурсу на участь у проєкті «Активна молодь – сильна громада» серед 30-ти територіальних громад з  Волинської, Рівненської та Одеської областей. Цей Проєкт спрямований на підтримку Молодіжних рад, щоби вони стали спроможними, активними та впливовими у  прийнятті рішень соціально-економічного розвитку та сфери молодіжної політики громади.