ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 19.03.2024 12:42

Інформуємо Вас, що розпочав роботу проєкт німецької організації enpact  для мікро-, малого та середнього бізнесу у Львівській та Волинській областях, спрямований підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах України під час економічних викликів та руйнувань, спричинених війною.

Напрям "Підприємці" проєкту Just Transition through Entrepreneurship надає підтримку бізнесам, які вже працюють, для підвищення їхньої стійкості та відновлення задля адаптації до структурних змін та викликів, спричинених війною, у вугільних регіонах Львівщини та Волині.
Заявки на програму приймаються до 31 березня, а більше про неї можна дізнатися на нашому сайті за посиланням.

За цим посиланням ви знайдете більш детальну інформацію про переваги програми та на яких учасників спрямована.

Проєкт "Just Transition through Entrepreneurship" реалізується неприбутковою організацією enpact за дорученням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH від імені Федерального міністерства економіки й захисту клімату Німеччини (BMWK) у рамках програми “Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України та зелене відновлення енергетичного сектору в Україні" (Just Transition & Energy Sector Recovery Ukraine).