ЛЮБЕШІВСЬКА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЄ НОВИЙ РЕНТГЕН-АПАРАТ ВІД УРЯДУ ЯПОНІЇ

Дата: 06.03.2024 13:26

5 березня 2024 року в  рамках програми «Кусаноне», яка фінансується урядом Японії, підписано грантову Угоду на суму понад 3 млн грн на постачання рентген-апарату  для КП «Любешівська багатопрофільна лікарня».

Про це зазаначили у посольстві Японії в Україні.

«5 березня 2024 року в межах програми «Кусаноне» підписано грантову угоду на постачання рентген-апарату до КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» ($94,239). Сподіваємося, нове обладнання підвищить ефективність діагностики захворювань і покращить стан здоров’я громади.»

У церемонії підписання грантового договору взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні пан Мацуда Кунінорі, представники Фонду боротьби з раком та  директор Любешівської багатопрофільної лікарні Сергій Герець.

Сподіваємося, що постачання рентген-апарату не тільки  покращить технічну базу  нашого медзакладу, а  й надасть можливість отримувати якісні рентген-обстеження  для мешканців громади.

«Покращення медичного обслуговування жителів громади – в числі пріоритетних напрямків. Дякуємо Уряду Японії,  що у такий непростий час для нашої країни фінансує проєкти у сфері охорони здоров’я та допомагає медичним закладам територіальних громад», - Любешівський селищний голова Олег Кух.

Над підготовкою і поданням проєктної заявки працювали  КНП «Любешівська багатопрофільна лікарня» та селищна рада.