РОБОЧА ЗУСТРІЧ ОЛЕГА КУХА З НАРДЕПКОЮ ІРИНОЮ КОНСТАНКЕВИЧ

Дата: 01.02.2024 20:17

Сьогодні голова Любешівської селищної ради Олег Кух мав робочу зустріч з народною депутаткою Іриною Констанкевич. Розпочали її із вшанування пам’яті загиблих Героїв Любешівщини, поклавши квіти до стели пам’яті на центральній площі селища.

Під час зустрічі очільник громади окреслив ряд важливих питань соціально-економічного розвитку нашого регіону, які є першочерговими.  Зокрема обговорили нагальні питання у сфері охорони здоров’я та зустрілись з директором Багатопрофільної лікарні Сергієм Герцем. Особливу увагу було зосереджено на  оснащенні лікарні та перспективах розвитку медичного закладу.

Окрім того, Ірина Констанкевич взяла участь у нараді з питань реформування культурних послуг, бібліотечної сфери і закладів культури громади. У формі дискусії відбулося обговорення функціонування галузі культури, створення умов для розвитку усіх видів мистецтв, на які буде попит місцевого населення, упорядкування структури та інше.

Підводячи підсумки наради,  Олег Кух наголосив, що не має на меті максимально скоротити мережу клубних та бібліотечних закладів, але подальше реформування сфери культури ставить перед громадою багато викликів та завдань, тому всім потрібно бути готовими до нового формату роботи задля якісного забезпечення культурного дозвілля громадян, створення умов та  впровадження нових форм організації дозвілля відповідно до потреб жителів громади.