ЗАПРОШУЄМО НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ НА БАЗІ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Дата: 25.01.2024 14:59

Безробітним жителям Любешівщини  пропонують безкоштовно освоїти професію перукаря. Навчання доступне для тих, хто зареєстрований в центрах зайнятості.

Професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» пропонують на базі центрів професійно-технічної освіти.

Із 14 грудня 2023 року безробітна Любешівського відділу Камінь-Каширської філії ВОЦЗ проходить навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ.

Навчальні кабінети, майстерні та лабораторії, облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням і устаткуванням, що дозволяє отримати високий рівень професійної кваліфікації.

На слухачів очікують й затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання.

Після закінчення професійного навчання видають документ про освіту державного зразка.

За 5 місяців навчання слухачі отримають не лише базовий теоретичний курс, ознайомляться із сучасними напрямками перукарської справ, а ще й пройдуть виробничу практику.

Нагадаємо, що для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для тих, кого зацікавила пропозиція професійного навчання варто звернутися до Любешівського відділу Камінь-Каширської філії ВОЦЗ або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.