ВОЛИНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ МОНІТОРИНГ ПАВОДКОВОЇ СИТУАЦІЇ У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 18.01.2024 12:06

Учора, 17 січня, Любешівський селищний голова Олег Кух спільно із рейдовою групою волинських рятувальників взяв участь у проведенні моніторингу гідрологічної обстановки на річці Стохід поблизу селища Любешів та прилеглих до нього сіл Зарудче й Заріка, а також територій поблизу річки та стан місцевої дамби.

Моніторингова група  провела  об'їзд територій, що зазнали підтоплення, на снігоболотоході "Богун". Для охоплення більшої площі огляду були залучені безпілотні літальні апарати, за допомогою яких  співробітники ДСНС провели аеророзвідку місць підтоплення та оглянули споруджені напередодні укріплення берегової лінії річки та дамби.

Як зазначили у  Головному управлінні ДСНС України у Волинській області,  такі заходи спрямовані для запобігання підтоплення домоволодінь та контролю стану рівня води з метою оперативного реагування на можливі підтоплення та надання допомоги людям у випадку ускладнення ситуації.

Фото ГУ ДСНС України у Волинській області