У ЛЮБЕШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ АНАЛІЗУВАЛИ ДОСТУПНІСТЬ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 11.01.2024 19:27

Сьогодні у Любешівській селищній раді відбулась зустріч робочої групи з питань доступності до соціальних послуг з представниками громадської організації «Фундація «Простір» в рамках реалізації грантового проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Нагадаємо, що наша громада стала партнеркою  Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у 2021 році.

Метою зустрічі було:

•  налагодження робочого партнерства між експертами проєкту та та робочою групою громади;

•  обговорення дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громаді;

•  аналіз доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг,

•  проведення дослідження об’єктів соціальної роботи в громаді для визначення шляхів покращення їх доступності.

За профільними напрямками обговорювалося забезпечення закладів громади пандусами, вбиральнями, можливість фізичного доступу до установ осіб з інвалідністю без сторонньої допомоги. Поруч із заходами, які забезпечують таку доступність, обговорювалися наявні проблеми, які в рамках зазначеного проєкту буде змога частково розв’язати.

Окрім того, експертна група, яка включала в себе також осіб з обмеженими фізичними можливостями, побувала у Любешівській багатопрофільній лікарні, садочку №3, ІРЦ, Територіальному центрі соціального обслуговування та в Любешівському ліцеї.

Надалі експертна група проєкту USAID “ГОВЕРЛА” опрацює отримані у громаді дані та надасть свої висновки для подальшої реалізації запропонованих ними заходів у вигляді грантової підтримки.