У ЛЮБЕШОВІ ПРАЦЮВАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ ДИТЯЧОГО ФОНДУ ЮНІСЕФ

Дата: 11.12.2023 14:40

Зустріч відбулася  21 вересня 2023 року  за участі представників Дитячого фонду ЮНІСЕФ, заступниці  селищного  голови Тетяни Смокович, представників служби у справах дітей селищної ради та райдержадміністрації, терцентру соціального обслуговування, відділу соціального захисту та представників ІРЦ селищної ради.

Під час зустрічі обговорили реалізацію Програми формування системи кращого догляду для дітей, підтримки сімей та зміцнення спроможності громад у виконанні своїх повноважень у сфері захисту прав дітей. Зокрема, потреби у сфері дитячого захисту, надання соціальних послуг в громаді сім’ям з дітьми.

За результатами сьогоднішньої зустрічі буде створено Робочу групу з числа фахівців та напрацьовано Робочий план заходів.