ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ОЛЕГ КУХ ВИВЧАВ ДОСВІД ЕСТОНІЇ

Дата: 11.12.2023 16:41

У жовтні 2023 року Любешівський селищний голова Олег Кух у складі української делегації, яка була сформована з числа представників місцевого самоврядування від різних областей України, взяв участь у навчальному візиті до Естонії для обміну досвідом.

Зазначений захід відбувся в рамках швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)». Актуальність візиту зумовлена значною зацікавленістю міжнародних організацій в інвестуванні ресурсів для відновлення України.

Оскільки пріоритетність цифровізації України є частиною її інтеграції до Європейського Союзу,  під час візиту учасники вивчали кращий досвід партнерства і співпраці ОМС з міжнародними партнерами в питаннях електронного врядування, ознайомилися з цифровізацією місцевих громад, зокрема у системі охорони здоров’я Естонії, цифровою інфраструктурою Таллінна,  діяльністю Державного  центру спільного обслуговування, податковою системою Естонії та інше.