ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСІЇ ЮНІСЕФ

Дата: 11.12.2023 14:35

19 квітня 2023 року, Любешівський селищний голова Олег Кух та працівники відповідних служб селищної ради зустрілися з представниками місії ЮНІСЕФ.

Під час зустрічі обговорили потреби та забезпечення інтересів дітей вразливих категорій. Насамперед мова йшла про створення у нашій громаді  мінімального пакета соціальних послуг для сімей та родин.

«Ми розуміємо важливість соціальної роботи,  важливість підтримки саме вразливих категорій дітей. Насамперед  дітей із особливими потребами, дітей, які ростуть без батьків, дітей та молоді, що стали вимушеними переселенцями, дітей з сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, а тому готові до співпраці у питаннях змін та створення усіх необхідних соціальних послуг для наших жителів» - наголосив селищний голова.

Окремо зупинились на питаннях щодо альтернативних, сімейних форм догляду та влаштування дітей. Наголошувалось на підтримці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, стимулюванні їх розвитку.

За результами зустрічі вирішили взяти до уваги та опрацювати запропоновані  пропозиції подальшої співпраці з ЮНІСЕФ.