ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА КУХА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 25.11.2023 07:00

Фото без опису

Сьогодні Україна відзначає чергову річницю Голодомору – велику історичну трагедію нашого народу... Моторошно подумати, що в цивілізованому суспільстві могло бути таке дике явище, як голод, де люди вмирали родинами, вулицями, і цілими селами. Як влучно визначив Джеймс Мейс, видатний дослідник голодомору: «Сталін прагнув «вигубити українське селянство, українську інтелігенцію, українську мову, український дух, українську культуру і українську історію, знищити Україну як таку». Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації. Через 90 років після вчинення Голодомору -геноциду України, росія вчиняє новий геноцид – війною. Українська нація мужньо чинить спротив. Інакше історія закине українців на нове коло вже пройдених випробувань. Україна пам’ятає уроки минулого і вже ніколи не повернеться в «тюрму народів».

🕯️Прошу  сьогодні о 16:00 запалити свічку у вікні  та долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання, як вияву скорботи за загиблими та віри в перемогу України.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!