ПОГОВОРІМО ПРО ЗАКУПІВЛІ БЕЗ СПЕКУЛЯЦІЇ ТА ХАЙПУ
Нещодавно заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Володимир Сергійчук надав роз'яснення щодо окремих закупівель селищною радою. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. Текст подаємо без змін.
За браком часу не завжди маю можливість перечитувати ту чи іншу інформацію наших соціальних спільнот. Однак, неодноразово звертав увагу на один, так званий інтернет-медіа «Район.Любешів», який проводить досить своєрідну «інформаційну політику». Як видно на практиці, часто це онлайн-видання використовує маніпулятивні заголовки, ілюстративні фото з інтернету, які не відповідають дійсності.
Автор тексту неодноразово вдавався до необґрунтованої інформації, аби викликати у читача сенсаційність допису. Розуміючи високий емоційний стан населення у цей непростий час, він завідомо подає інформацію провокативного характеру, яка наперед, окрім агресії, злості, нічого не викликає. Тому що у людей уже формується упереджене ставлення щодо тих чи інших дій влади.
Якщо заробітна плата автора «Район.Любешів» залежить від рейтингу відвідуваності та кількості переглядів його інформаційних дописів, тоді це багато що пояснює. І стають цілком зрозумілі ті «прийоми», які використовує автор у своїх статтях заради збільшення переглядів новин.
Як бачимо, йому це вдається. Замість того, аби подати якісну інформацію, що стосується тієї чи іншої закупівлі (а селищна рада готова надати таку інформацію, пояснити людям, з якою метою проводяться вони), автор робить свої власні припущення та висновки, завідомо налаштовуючи людей на негативне сприйняття будь-яких дій, пов’язаних із роботою селищної ради.
А тепер щодо останніх закупівель, через які здійнялось стільки галасу і шуму у соцмережах. Наразі проходить трансформація (модернізація) ЦНАПу селищної ради у мережу Дія Центр. Для того, щоб стати частиною мережі Дія Центру, наш ЦНАП має відповідати певним критеріям якості. В наявності має бути відповідне обладнання, навіть є вимоги до вивісок, маємо привести у відповідність пристосоване приміщення ЦНАПу, який знаходиться в адмінбудівлі. Певним критеріям має відповідати і робоче місце адміністратора. Саме з цією метою закупляється техніка, меблі, зокрема й стільці для відвідувачів, через які також здійняли багато «шуму».
Окрім того, невдовзі запрацює кабінет для оформлення та видачі паспортних документів, а там також є вимоги до освітлення, тому маємо закупити жалюзі. Серед вимог - і наявність «дитячого куточка». Це, в свою чергу, тягне за собою, дотримання відповідного теплового режиму. Всім добре відомо, що ремонт адмінприміщення не проводився декілька десятків років, у тому числі і по старостинських округах. Є вікна, які вже «залатати» нічим не можна, вони просто прогнили і в будь-який час можуть впасти комусь на голову. Через відсутність належного теплового режиму будівель, у тому числі й по населених пунктах, приміщення роз’їдає грибок.
Тому зазначу, що ми робимо лише закупівлі на найнеобхідніші та першочергові речі.
Сьогодні та невеличка кількість техніки, яка є у селищній раді, задіяна в повній мірі, в тому числі і при укріпленні кордону. До прикладу, при більш інтенсивних снігопадах потужність наявного трактора недостатня для прибирання снігу, деяку техніку неможливо використовувати належним чином. Для окремих робіт вона є великогабаритною, тому і виникла необхідність придбання більшого та потужнішого мінітрактора.
Щодо фінансування ЗСУ. Ми неодноразово озвучували, що всі запити, які офіційно надходять до селищної ради від військових частин, ми вирішуємо. Саме офіційні запити від військових частин!!! Адже селищна рада не може фінансувати потреби окремих військових. Фінансується лише те, що може взяти собі на баланс військова частина, а не просто в користування той чи інший солдат.
Разом з тим, ми стараємося, наскільки це можливо, закривати деякі військові потреби за власні кошти. Адже з початку війни щомісяця добровільно донатимо на допомогу ЗСУ свої «одноденні заробітки» - на обладнання, автівки, їх ремонт ітд.
І насамкінець наголошу: ці два роки війни у селищній раді проводиться фінансування лише тих програм, які необхідні для життєдіяльності громади. Всі інші закриті і не фінансуються. В пріоритеті – об’єкти критичної інфраструктури, військові і оборонні питання, медицина та освіта.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)