ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 26.10.2023 14:24

Відповідно  до  вимог статей 9, 13 Закону  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  суб’єктів господарювання (фізичних  та  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців) оприлюднюється проєкт рішення Любешівської селищної ради  «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Любешівської селищної ради» та аналіз впливу  регуляторного акта, розроблений відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Стислий зміст проекту

Прийняття регуляторного акта  дозволить забезпечити досягнення цілей щодо визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розташування рекламних засобів; урегулює питання сплати за короткострокове тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами; дозволить точніше планувати надходження до місцевого бюджету.

Підстави для розробки даного проекту рішення

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про рекламу»,  Типові  Правила  розміщення зовнішньої реклами, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.20032067.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта

та аналізу регуляторного впливу

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені не пізніше 01.11.2023 на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради http://lubeshivska.gromada.org.ua

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Термін  прийняття та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються виключно у письмовому вигляді в місячний термін з дня оприлюднення за адресою: смт Любешів вулиця Незалежності, 53 (відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, каб. 312). Електронна адреса: jkg44200@gmail.com

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

ПОРЯДОК визначення розміру плати за тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Любешівської селищної ради