Поточний ремонт вулиці Мирна в с.Залаззя, Камінь-Каширського району Волинської області

Дата: 29.08.2023 11:40

Відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства 23.09.2003року № 154, рішення селищної ради від 01.02.2023 року №36/2 «Про запит депутата селищної ради Тимощука Василя Олексійовича щодо ремонту дороги по вулиці Мирна у селі Залаззя», з метою забезпечення безпечних умов руху автотранспорту вулицями селища Любешів, приведення проїжджої частини вулиці Мирна в с.Залаззя до належних експлуатаційних нормативів необхідно здійснити закупівлю  наступного обсягу послуг :

Найменування робіт та послуг.

Один виміру

Планування площ механізованим способом, група ґрунтів 1

1.

Улаштування дорожніх корит коритного профілю з застосуванням екскаваторів, глибина корита до 250 мм [на одній половині проїжджої частини при систематичному русі транспорту на другій]

Перевезення ґрунту до 3 км

1.

Улаштування дорожнього одягу з піщано- щебеневої суміші С5 одношарових, товщиною 12 см [на одній половині проїжджої частини при систематичному русі транспорту на другій]

1.

На кожний 1 см зміни товщини шару додавати до норм и 18-22-1 ( до товщ.25см) [на одній половині проїжджої частини при систематичному русі транспорту на другій]

Планування площі узбіччя механізованим способом, група ґрунту 1

1,5

Зведений кошторисний розрахунок вартості послуг поточного ремонту вул.Мирна в с.Залаззя Камінь-Каширського району Волинської області становить 1835,751 тис.грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована за допомогою програмного комплексу АВК-5, з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації (Настанова з визначення вартості будівництва), з урахуванням ринкових цін на якісні будівельні матеріали, що можуть застосовуватися при виконанні робіт зазначених в дефектному акті та орієнтовно становить 1 791 745 грн з ПДВ.