НА КОМІСІЇ ТЕБ НС РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ БЕЗПЕЧНОГО СЕРЕДОВИЩА В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Дата: 30.08.2023 15:58

Учора, 29 вересня 2023 року, селищний голова Олег Кух провів засідання комісії з питань техногенно–екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій об’єднаної територіальної громади.

Ключові питання стосувалися готовності захисних споруд цивільного захисту. Зокрема йшлося  про організацію   облаштування безпечного середовища в   закладах загальної середньої освіти Любешівської селищної ради та включення до фонду захисних споруд цивільного захисту найпростіших укриттів. За результатами комісії до обліку захисних споруд було внесено перших 15 об’єктів, які знаходяться в приміщеннях або на території навчальних закладів. Всі матеріали, які стосувалися готовності захисних споруд, направлено до Камінь-Каширської районної військової адміністрації, яка приймає остаточне рішення щодо навчального процесу в школах району.