У ЛЮБЕШІВСЬКОМУ ЦНАПі ОБЛАШТУВАЛИ МІСЦЕ ДЛЯ САМООБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

Дата: 23.08.2023 12:59

У Центрі надання адміністративних послуг Любешівської селищної ради облаштували «Місце самообслуговання громадян». До послуг відвідувачів є сучасний комп’ютер із доступом до мережі Інтернет та принтер. Кожен самостійно може у будь-який час абсолютно безкоштовно скористатися Інтернет-мережею, зайти у свою електронну поштову скриньку, роздрукувати терміново необхідний документ, сканувати, зробити ксерокопію документів.

Скористатися місцем самообслуговування можна без попереднього запису, додаткових довідок та черг. На місці працюють адміністратори, які можуть скорегувати та підказати інформацію щодо отримання послуг в “Дії”.

Таке нововведення стало можливим завдяки тісній співпраці Любешівської селищної ради з  EGAP. Вдячні усім причетним за підтримку розвитку та відбудову сфери надання адміністративних послуг у нашій громаді.