ЗАКЛИКАЄМО БУТИ ОСОБЛИВО ПИЛЬНИМИ!

Дата: 21.08.2023 15:06

Цього тижня закликаємо бути особливо пильними: за перших сигналів тривоги одразу прямуйте в укриття, уникайте масових скупчень людей, будьте особливо відповідальними щодо дотримання комендантської години!

Нагадаємо, 18 серпня 2023 р. в ОК "Південь" повідомили про загрозу масованих атак на День Незалежності. Відсутність ракетоносіїв на службі у Чорному морі та активність МіГів може свідчити про підготовку росії до атак. "Знаючи тяжіння нашого ворога до сакральних дат, цілком імовірно, що якраз в цей період посиляться загрози і можливі масовані атаки, зокрема з використанням надводних і підводних ракетоносіїв, стратегічної і тактичної авіації, ударних безпілотників", – заявила Наталія Гуменюк, речниця Сил оборони Півдня.

Окрім того, на засіданні Ради оборони області, яке відбулося 16.08. 2023 р.  прийняли кілька важливих рішень, які необхідні в інтересах національної безпеки та безпеки волинян, зокрема: обмеження в проведенні з 19 по 25 серпня 2023 року масових релігійних заходів у вигляді походів та демонстрацій у Волинській області, продовження заборони на період воєнного стану проведення полювання на території Волинської області.