Закупівля дизельного палива

Дата: 10.08.2023 14:59

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710
«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Дизельне паливо (Євро 5), талон (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики на закупівлю Дизельне паливо (Євро 5), талон.

Якість товару, який передається у власність (поставляється) Замовнику, повинна відповідати вимогам Державних стандартів (ДСТУ) або Технічних умов (ТУ), які діють на території України, що підтверджується паспортом якості виробника та/або сертифікатом відповідності (для товару, який підлягає сертифікації).

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС у межах Любешівської селищної ради  та на відстані не більше 5 км від установи.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).

Термін постачання з дати укладання договору  по 31.12.2023р.

2.  Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Закупівля Дизельне паливо (Євро 5), талон (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти) здійснюється в межах запланованих видатків Любешівської селищної ради на 2023 рік, відповідно до обсягів бюджетних асигнувань, визначених Законом України про державний бюджет на відповідний бюджетний період.

3. Обґрунтування  очікуваної вартості предмета закупівлі:

Закупівля Дизельне паливо (Євро 5), талон (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти) проводиться на очікувану вартість 216000,00 грн, в межах передбачених видатків Любешівської селищної ради на 2023 рік. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередні періоди, згідно з діючими ринковими цінами.