Повідомлення про оприлюднення Проєкту регуляторного акта у сфері благоустрою

Дата: 16.08.2023 14:47

Відповідно  до  вимог статей 9, 13 Закону  України «Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  суб’єктів господарювання (фізичних  та  юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців) оприлюднюється проєкт рішення Любешівської селищної ради  «Про затвердження у новій редакції Правил благоустрою території населених пунктів Любешівської селищної ради» та аналіз впливу  регуляторного акта, розроблений відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Стислий зміст проєкту

Прийняття регуляторного акта  дозволить удосконалити регулювання відносин у сфері благоустрою, встановити чітке регулювання прав та обов’язків суб’єктів господарювання у сфері благоустрою населених пунктів територіальної громади, належного використання території, а також забезпечення чистоти та порядку

Підстави для розробки даного проєкту рішення

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про благоустрій населених пунктів»,  Типові  Правила  благоустрою території населених пунктів, які  затверджені Наказом Міністерства регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства від 27.11.2017р. №310.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта

та аналізу регуляторного впливу

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені не пізніше 15.08.2023 на офіційному веб-сайті Любешівської селищної ради: https://lubeshivska-gromada.gov.ua/proekti-regulyatornih-aktiv-14-58-40-29-12-2020/

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради.

Термін  прийняття та спосіб надання зауважень та пропозицій

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються виключно у письмовому вигляді в місячний термін з дня оприлюднення за адресою: смт Любешів вулиця Незалежності, 53 (відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради, каб. 312). Електронна адреса: jkg44200@gmail.com.