ЗАПРОШУЄМО НА ОНЛАЙН-ЗАХІД : «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)»

Дата: 31.07.2023 14:20

02 серпня 2023 року в 11.00 год. розпочнеться  освітній онлайн-захід на тему: «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і НУО Волинської області.

• Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» проведе онлайн-лекцію для жителів, громадських активістів та представників громадських об’єднань громад-партнерок USAID «ГОВЕРЛА» Волинської області, а саме: Горохівської, Рожищенської, Любешіської, Шацької, Вишнівської, Володимирської, Зимнівської, Локачинської, Ківерцівської Боратинська.

🔹Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2-aUTcjBYswKXUIXzE9aB6wgA_HDDi4Ok1q6szASUBY6hyQ/viewform

🔹Підключитися до конференції Zoom https://us06web.zoom.us/j/83725246657?pwd=cTROejVYT3ZGRXdOQjFOd242SXdGUT09 Ідентифікатор конференції: 837 2524 6657 Код доступу: 114882

Анкета для участі в освітньому онлайн-заході "Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їхніми представниками)" (Волинська область)  форма