ЛЮБЕШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИДІЛИЛА СУБВЕНЦІЮ ВІЙСЬКОВОМУ ФОРМУВАННЮ ТА ПІДРОЗДІЛУ ДСНС

Дата: 27.07.2023 15:20

731 000 гривень з місцевого бюджету селищна  рада спрямовує на підтримку військового формування Державної прикордонної служби України  та  12 ДПРЧ 4 ДПРЗ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), а саме:

431 000 грн  - по Програмі підтримки окремих військових формувань, які знаходяться на території Любешівської селищної ради та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2022-2025 роках;

300 000 грн - на покращення  матеріально - технічної бази 12 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області по Комплексній програмі захисту  населення і території Любешівської селищної ради від  надзвичайних  ситуацій  техногенного, природного та воєнного характеру на 2023 – 2025 роки.