Навчання перукарському мистецтву з нуля: що треба знати та куди звертатися

Дата: 25.07.2023 16:49

🟣 Навчання перукарському мистецтву з нуля: що треба знати та куди звертатися❓

🟣 Вас завжди цікавила перукарська справа, але не знали, з чого почати перші кроки і де краще здобути професію❓ Маємо для вас пропозицію навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

🟣 Викладачі Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відкривають свої двері, аби допомогти вам освоїти нову сферу та опанувати навички роботи перукарського мистецтва.

🟣 Початок навчання уже 1⃣4⃣ серпня 2⃣0⃣2⃣3⃣ року❗

🟣 За 4⃣, 9⃣ місяця ви навчитеся здійснювати базові, класичні сучасні чоловічі, жіночі та дитячі модельні стрижки із застосуванням прогресивних методів і технологічних прийомів з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

🟣Тож не відкладай своє життя на потім, здобувайте нову цікаву професію та станьте затребуваними на ринку праці.

🟣 Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших ➖ навчання можливе на платній основі.

🟣 Онлайн-графік формування груп Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості дивіться тут ➡ http://surl.li/fdfgk

За детальною інформацією 🤔📰 звертайтеся у Любешівський відділ Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Незалежності, 36, cмт Любешів або за телефоном: 0668397746.

#служба_зайнятості #професійне_навчання