Започаткувати бізнес допоможе держава

Дата: 05.07.2023 09:09

Маєте бізнес - ідею та чітке розуміння ,як її реалізувати в житті? Вітаємо ,ви зробили перший крок.

В рамках державної програми “Власна справа ” підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн.  Головною умовою допомоги від держави є створення нових робочих місць.

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50000 гривень та не перевищує:

-150000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника;

-250000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників.

Якщо ви плануєте отримати грант для реалізації своєї бізнес-мрії, уважно вивчіть Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу, затверджений Постановою Кабінету міністрів України від 21.06.2022 №738 (із змінами) та співставте свої бізнес–бажання з критеріями отримання грантів. Якщо все добре, подавайте заяву та бізнес-план через портал “ДІЯ”.

На порталі “ДІЯ” ви можете ознайомитись з графіком початку прийому заяв, строками опрацювання.

Любешівський відділ Камінь-Каширської філії Волинського обласного центру зайнятості запрошує всіх, хто має підприємницький хист та хоче втілити свій задум в життя, подати заявку для отримання мікрогрантів на створення та розвиток власного бізнесу. За детальною інформацією  звертайтеся  за адресою: вул. Незалежності, 36, cмт Любешів.