ЗАГОТІВЛЯ ДАРІВ ЛІСУ – БЕЗ ПОРУШЕНЬ

Дата: 21.06.2023 11:09

Заготівля дикорослої продукції має проходити в правовому полі та поповнити бюджети громад.

Це стало лейтмотивом відповідної комісії, яка щороку здійснює контроль за цим процесом. Засідання провела начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук учора, 20 червня 2023 року.

– Слід нагадати про суворе дотримання обмежень, викликаних правовим режимом воєнного стану, зокрема йдеться про заборону відвідування населенням окремих лісових масивів на територіях громад, – акцентувала Ольга Петрівна.

Члени комісії наголосили, що заготівля для потреб комерційної та виробничої діяльності проводиться в порядку спеціального використання на основі лімітів, затверджених органом виконавчої влади та дозволів (лісових квитків), виданих постійними лісокористувачами. Тож суб’єкти підприємницької діяльності зобов’язані сплачувати необхідні податки та збори.

– Громада, яка прагне отримати додаткові надходження у бюджет, повинна пильнувати за тим, чи належним чином сплачені податки від заготівлі лісопродукції на її території. З метою контролю працюватиме як районна комісія, так і робочі групи з-поміж працівників органів місцевого самоврядування, лісівників, правоохоронців, податківців і представників добровольчих формувань. Сезон заготівлі – без порушень, – підсумувала начальниця РВА Ольга Ващук.

Звертаємося до краян із проханням бути обережними, відповідальними, законослухняними, з повагою ставитися до лісу та цінувати його дари.

За інформацією Камінь-Каширської РВА