Послуги з благоустрою населених пунктів - утримання пляжу (послуги чергування рятувальників)

Дата: 25.05.2023 14:22

На виконання заходів програми благоустрою населених пунктів Любешівської селищної ради та вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом МВС України від 10.04.2017 року № 301, з метою забезпечення безпеки відпочиваючих під час купального сезону 2023 року на пляжі "Сонячний" на р. Стохід в смт Любешів  необхідно здійснити закупівлю  послуги чергування рятувальників  в обсязі 1012 годин.

Очікувана  вартість послуг чергування рятувальників становить 161326,06 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено після проведення попередніх ринкових консультацій з метою аналізу ринку, шляхом отримання інформації (комерційних пропозицій) від суб’єктів господарювання, які можуть бути потенційними учасниками закупівлі.