Конкурси груп оборотних рейсів

Дата: 09.06.2023 09:50

"До відома всіх перевізників"

Відповідно до рішення виконавчого комітету Любешівської селищної ради від 1 червня 2023 року №9 оголошуються конкурси груп оборотних рейсів на наступних приміських автобусних маршрутах загального користування:

1.       №902 Цир-Любешів

2.       №903 Любешів-Любна

3.       №904 Любешів-Деревок,

4.       № 907 Любешів-Деревок

№908 Любешів - Цир

5.       №912 Березна Воля-Любешів,

№913 Любешів-Великий Курінь,

№914 Любешів-Хоцунь,

№915 Любешів-Лобна

6.       №916 Березичі -Любешів

7.       №917 Любешів-Сваловичі

8.       №924 Любешів-Цир

Функції робочого органу виконує управління капітального будівництва, житлово–комунального господарства та комунальної власності Любешівської селищної ради згідно рішення виконавчого комітету Любешівської селищної ради від 28.03.2023 р.№6.

Інформація про умови конкурсів, форми заяви на участь в конкурсі та анкети до заяви, переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом розміщені на веб-сайті селищної ради  https://lubeshivska-gromada.gov.ua/в розділі «Управління КБ ЖКГ КВ», далі «Перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування», далі «Конкурси на перевезення пасажирів».

Прийом документів та отримання інформації про об’єкти конкурсів, їх основні характеристики, умови конкурсів, бланків заяв, анкет на участь в конкурсах та переліку транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, переліку документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом проводяться за адресою: смт. Любешів, вул. Незалежності, 53, каб.316 (управління капітального будівництва, житлово–комунального господарства та комунальної власності), телефон для довідок 0958936682 (режим роботи – 8 год. 00 хв. – 17 год. 15 хв. по понеділках – четвергах, 8 год. 00хв. – 16 год. 00хв. – по п'ятницях).

Термін подання документів по 27 червня 2023 року включно.

Конкурси будуть проводитись 11 липня 2023 року о 11 год. 00 хв. за адресою: смт. Любешів, вул. Незалежності, 53, каб.209.

Плата за участь в конкурсі не справляється.