ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ОКРЕМИХ ВУЛИЦЬ ГРОМАДИ

Дата: 07.06.2023 16:02

Відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у зв’язку із зверненням жителів громади щодо перейменування вулиць, а  також назвами вулиць, які пов’язані з державою-агресором,  Любешівська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій  щодо перейменування  наступних вулиць та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення.

Запропоновано до перейменування:

1. Смт ЛЮБЕШІВ  - вулиця Шолохова з пропозицією, яка надійшла у селищну раду, на вулицю Тараса Матвіїва.
  2. С. СУДЧЕ - вулиця Прогінська з пропозицією, яка надійшла у селищну раду, на вулицю Івана Хрупчика, вулиця Ланевича Григорія з пропозицією, яка надійшла у селищну раду, на вулицю Владислава Оніщука.

Окрім того, до перейменування пропонуються вулиці:

1. Смт ЛЮБЕШІВ  - вулиця Іванівська та провулок Іванівський.
  2. С. СЕДЛИЩЕ – провулок 8 березня
  3. С. ЛОБНА – вулиця Бондаренка, вулиця Федорова, вулиця Партизанська.
  4. С. ЗАЛАЗЗЯ - вулиця 8 березня

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Незалежності, 53, смт Любешів Камінь-Каширський район Волинська область, 44201 та на електронну пошту: lubeshiv_org@ukr.net

Пропозиції приймаються до 07.07.2023 року із зазначенням контактів  заявника.

УВАГА! ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ ТА ПРОВУЛКІВ НЕ Є  НАСЛІДКОМ ВНЕСЕННЯ ОБОВЯЗКОВИХ ЗМІН ДО ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ.