УВАГА! ОБМЕЖЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ІЗ МЕТОЮ ЗБИРАННЯ ДИКОРОСІВ

Дата: 05.06.2023 11:53

Відповідними рішеннями обласного та районного рівнів обмежено відвідування лісів із метою збирання дикоросів.

Наближається гарячий сезон заготівлі дарів природи. Тож жителів району турбує питання, чи зможуть вони відвідувати ліси.

Діє воєнний стан, а відтак визначено території, на яких перебувати населенню категорично заборонено, за винятком військових, силовиків, рятувальників і лісівників, а також транспорту та техніки, що використовується ними з відповідною метою.

Нагадаємо, рішеннями обласного та районного рівнів обмежено відвідання лісів із метою збирання дикоросів.

– Краяни завжди з нетерпінням чекають на відкриття ягідного сезону, адже це хороша можливість поповнити сімейні «скарбниці». Окрім того, заготівля рослинних ресурсів – це ще й фінансові надходження до місцевих бюджетів. Спільно з керівниками громад, військовими, силовиками, представниками лісової галузі намагаємося створити оптимальні умови для збирачів природних багатств, але при дотриманні ними правил безпеки та законослухняності, – наголошує начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

За інформацією Камінь-Каширської РВА