У ЛЮБЕШОВІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ, ПРИУРОЧЕНІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 17:11

У рамках дійства відбувся патріотичний флеш-моб, діти мали змогу зробити благодійний боді-арт, виставка-продаж робіт декоративно-ужиткового мистецтва Будинку дитячої та юнацької творчості. А також взяти участь у створенні  інсталяції «Країна ангелів», яку організувала Служба у справах дітей селищної ради.  Ангелів вирізали наші молодші мешканці громади, як символ душ маленьких українців, які загинули від рук російських агресорів. Працівники НПП «Прип’ять організували для дітей екологічний майстер-клас по розмалюванню магнітів. Також долучилася благодійна організація «Червоний Хрест», провівши вікторину «Безпечне дитинство» та вручивши дітям подарунки. А ще у цей особливий день аби підбадьорити наших захисників, які мужньо захищають країну від ворога, дітки написали листи. У кожен лист вони вклали часточку своєї  душі та побажання повернутися з перемогою.

Кошти, виручені за благодійний боді-арт – 1487 грн, та 465 грн – з виставки-продажу, діти передали на потреби Збройних сил України.