БОКСЕРИ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ ГРОМАДИ – ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ З КІКБОКСИНГУ

Дата: 22.05.2023 12:52

Днями в обласному центрі Волині відбувся відкритий чемпіонат Луцька з кікбоксингу (ІСКА).

Участь у чемпіонаті взяли 136 спортсменів Волинської, Рівенської та Закарпатської  областей. Це найуспішніші та найтитулованіші боксери, які окрім боксу займаються у всіх різновидах східного єдиноборства.

Серед учасників змагань - наші земляки, які, за повідомленням  тренера Созона Смаля, постійно удосконалюють свою спортивну майстерність, використовуючи різновиди східних єдиноборств. «На жаль, через нестачу коштів ми змогли представити на чемпіонаті лише трьох учасників змагань, проте це найуспішніші за майстерністю спортсмени» - зауважив тренер.

Вдало виступив, як і у попередні два роки, учень 11 класу Любешівського ліцею Артем Михалик. Він учергове став найсильнішим у ваговій категорії 67 кілограмів, тим самим підтвердивши, що справедливо займає перше місце у збірній команді Волині.

Другі місця завоювали учень 8 класу Любешівського ліцею Богдан Качула та Ігор Кравченко - студент Любешівського технічного фахового коледжу, родом із села Кухотська Воля Рівненської області. Як зауважив Созон Смаль, Ігор талановитий боксер, який тренується у Любешівському клубі «Удар» лише з вересня 2022 року, але за цей короткий час вже тричі брав участь  в обласних змаганнях та встиг показати найкращі бійцівські якості, займаючи призові місця.

На фото: Артем Михалик