РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКАМИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 19.05.2023 09:09

Учора, 18 травня, відбулася робоча зустріч з директорами навчальних закладів громади. Ключове питання – підготовка закладів освіти до нового навчального року 2023/2024 з урахуванням вимог воєнного стану.

Задля організованого початку нового навчального року обговорили окремі заходи, що передбачають виконання основних робіт з облаштування, утримання та експлуатацію захисних споруд цивільного захисту у вигляді сховищ та найпростіших укриттів,  приведення їх до чинних стандартів, правил та  норм.

Навчання в режимі офлайн можливе лише за умови дотримання всіх вимог безпеки та створення належних умов, зокрема, наявності укриттів, які обстежить спеціальна комісія, в результаті чого будуть отримані відповідні акти та дозволи.

Важливо, щоб діти отримували якісні освітні послуги в безпечних умовах, щоб якнайбільше здобувачів освіти були охоплені очним навчанням. А тому, попри продовження воєнного стану, Любешівська селищна рада спільно з керівниками освітніх закладів докладуть максимум зусиль, аби розпочати новий навчальний рік у звичному очному форматі, а найголовніше – безпечно.