ВЛАСНИКІВ ПАЇВ, РОЗТАШОВАНИХ ЗА МЕЖАМИ ВЕТЕЛ, ЗАПРОШУЮТЬ НА ЗБОРИ

Дата: 10.05.2023 14:38

До уваги власників сертифікатів на право на земельну частку (пай) колишнього КСП імені Мічуріна, землі якого розташовані за межами села Ветли Камінь-Каширського району Волинської області.

Любешівська селищна рада Камінь-Каширського району Волинської області повідомляє про те, що 28 травня 2023 року о 12:00 за адресою: вул. Поліська 70, села Ветли Камінь-Каширського району  Волинської області  відбудуться збори власників земельних часток (паїв), з приводу  затвердження проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) із земель колективної власності колишнього КСП імені Мічуріна, розташованих за межами села Ветли Камінь-Каширського району Волинської області.

Реєстрація учасників здійснюється з 10:30 до 11:40.

Інформацію щодо розподілу земель колективної власності на земельні ділянки (площі земель, в тому числі по угіддях,  схеми поділу, розмір та вартість ділянок, перелік угідь) між власниками сертифікатів(членів КСП ім. Мічуріна) проведення розподілу земельних ділянок можна отримати:

• щодня з 9:00 до 16:00, крім суботи та неділі, у адмінприміщенні колишньої Ветлівської сільської ради за адресою: вул. Поліська 74,  с. Ветли, Камінь-Каширського району, Волинської області, кабінет старости (2 поверх);
  • посадова особа Павлік Любов Адамівна, телефон — 0501036170, посадова особа Жиговець Ніна Яківна, телефон - 0954858123.

Місце ознайомлення з проектом, списком та іншими матеріалами, пов’язаними з організацією розподілу земельних ділянок:

• адреса: вул. Поліська 74,  с.Ветли, Камінь-Каширського району, Волинської області;
  • строк для ознайомлення — з 10.05.2023 по 26.05.2023 рік включно;

ЯВКА НА ЗБОРАХ ОБОВ’ЯЗКОВА!

У разі неможливості бути присутнім на зборах особисто, звертаємося з проханням надати доручення тій особі, яка буде представляти Ваші інтереси.

На зборах при собі потрібно мати копію паспорта та ідентифікаційного номеру. Правовстановлюючі  документи на земельну частку (пай).

Виконавчий комітет

Любешівської селищної ради