ВІДБУВСЯ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ ВОЛИНІ -2023

Дата: 28.04.2023 15:53

Днями у Луцьку відбувся Молодіжний форум «Пошук майбутнього молоді Волині». У ньому взяли участь понад 100 учасників з різних куточків Волині, а також делегації гостей громад з Рівненської та Закарпатської областей.

Захід організовано проєктом USAID «ГОВЕРЛА» спільно з ОВА та Волинською обласною радою.

Любешівську громаду представляли  – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів–начальник Управління гуманітарної політики Тетяна Смокович та завідувач сектору  культури, молоді, спорту та туризму Ольга Оласюк.

Під час Форуму було презентовано напрацювання та визначення ключових тенденцій, які є формуючими чинниками розвитку молодіжної політики, проведено аналіз можливості молоді. Вивчали досвід та обмінювалися кращими практиками. Також представлено  програми «Мріємо та діємо», яка спрямована на надання консультативної, юридичної та благодійної допомоги, «Молодіжний працівник» та професії молодіжної сфери – «фахівець з питань молоді».